АЗС WOG

Комфорт с АЗС WOG

Wi-Fi Wi-Fi
Туалет Туалет
Видео наблюдение Видео наблюдение
Кофейный автомат Кофейный автомат
Есть кондиционер Есть кондиционер
Комната ожидания Комната ожидания

Описание

Нам важливо, щоб твій шлях був комфортним. Тому ми перетворюємо АЗС на місця для тебе і твоїх близьких. Ми поруч завжди, на трасі, в поїздах і в аеропортах у форматі WOG CAFE. З нами смачно і затишно.


Ми створюємо сервіс з турботою, мислячи про тебе. Незалежно від твоєї ідентичності. Поспішаючи на зустріч, ти заправляєшся, не виходячи з автомобіля. Спокійно вип'єш каву з улюбленою людиною, поки твоє дитя грається в дитячому куточку. Підкачаєш колеса велосипеда, вип'єш енергетичний напій і підкріпишся хот-догом перед новим ривком.


WOG. Їздять не машини, їздять люди.

Вид топлива

  • Олег на Рено 10.02.2019
    Время визита: Зима 2018
    Заправлял зимний дизель+ по талонам в бак и в канистру, позже при заливке в бак из канистры полностью забилась сетка в лейке на пол канистре - мелкие кристаллы льда как снег. Учитывайте это.
  • Ivan на Lr rr 27.01.2019
    Время визита: 20.01.2019
    Заправляли дизель. Пролили на кузов. После заправки расход сразу на два литра стал больше, хотя до этого заправлялся на вог в других местах, было ок
  • Сергей на VW Golf plus 04.04.2016
    Время визита: 2014-2015
    Нормальная заправка. Заправляюсь исключительно 92. Машина едет. Недолива не замечал. Сотрудники приветливы. Качество еды я не пробовал:)