Диагностика ходовой во Львове

80 автосервисов и 402 отзыва
Удобный поиск. Адреса автомастерских на карте Львова, телефоны, цены.
найдено 80 автосервисов
 • Автосервіс «Pro-СТО» с. Солонка, вул. Стрийська, 55
  Закрыто до вт 09:00
  4.3 105 отзывов
  майстерня вище за всіх похвал, рекомендую
  Закрыто до вт 09:00
 • Avtogaz вул. Січинського, 28
  Закрыто до вт 09:00
  4.2 66 отзывов
  сподобалося СТО, газову установку провели швидко та головне якісно
  Закрыто до вт 09:00
 • Бош Авто Сервіс "112 Україна" вул. Ак. Підстригача, 6
  Закрыто до вт 09:00
  3.4 84 отзыва
  8.03.2021 був з проблемою в авто на сервісі , проблему вирішили до години часу. Все про що попросив Йосипа та Дмитра зробили, за що їм дуже велике спасибі . Рекомендую!
  Закрыто до вт 09:00
 • Бош Авто Сервіс "Авторитм" ул. Кордуби, 5
  Закрыто до вт 09:00
  4.0 30 отзывов
  Неплохо. Много чего ремонтируют в автомобиле.
  Закрыто до вт 09:00
 • АвтоZона вул. Луганська 4
  Закрыто до вт 09:00
  4.4 14 отзывов
  Ремонт ходової разом з заміною ремня грм та регулювання клапанів. Все супер, авто їде як нове, роботи двигуна не чути в салоні, в порівнянні до того. Ціни більш ніж адекватні, однозначно рекомендую.
  Закрыто до вт 09:00
 • AutoService Стрий, вул. Дрогобицька, 102
  Закрыто до вт 09:00
  4.7 12 отзывов
  Не погано! Працюють кваліфіковані спеціалісти! Моя проблема була усунена за короткий термін!
  Закрыто до вт 09:00
 • ТРК МОТОРС 81130, с. Сокількини, вул. Авіаційна, 70
  Закрыто до вт 09:00
  4.6 12 отзывов
  Обслуговуюсь на ТРК Моторс вже майже рік, загалом задоволений. Прийнятні ціни і роблять на совість.
  Закрыто до вт 09:00
 • "Алан Моторс" ул. Сичинского, 28
  4.4 9 отзывов
  Ремонтував у них декілька разів авто. До самого ремонту нарікань немає, зробили все швидко та якісно. Останій раз міняв у них глушитель. За роботу взяли - 100 грн. По дорозі до дому, для цікавості, заїхав на інше СТО запитатися скільки у них буде коштувати заміна глушителя. Відповідь - 40-50 грн. На іншому СТО - 50 грн. Якість - 5 балів, ціна - 3 бали. Тому ставлю середнє - 4 бали.
 • АВТОКОНДИЦІОНЕР вул Пластова,11
  4.6 8 отзывов
  Накінець зремонтували мені автокондиціонер.обїздила цілий Львів ніхто не хотів братись. тому що багато роботи .Велика подяка сервісу а додатково майстру Ігору.
 • Pulls Auto вул. Данила Апостола 10
  3.9 7 отзывов
  Взяв машину з перших рук для себе Prado 120 2005. Вирішив одразу зробити антикр. Орієнтувався чисто по відгуках. Після огляду зясувалось що не все так весело як думалось. Вагон болота і ржавчини, як на рамі так і на днищі і ще тріщина на балці. Майстер Олег віднісся до цієї "ситуаці" дуже серйозно усе відчистив піскоструєм, пробленні ділянки грамотно виправив і повністю дотримуючись технології зробив антикорозійну обробку. На мою думку ця робота вартує своїх грошей. І ще повний фотозвіт виконаної роботи. Майстер свого діла. Професіонал. Рекомендую.
 • Автогаз сервіс Ozzi вул Тюльпанова 2
  3.7 9 отзывов
  заправляв кондиционер фрионом ,но він не запустився механіки порадили електрика з сто на Тюльпановій ,приїхав зробили діагностику, висновик треба меняти датчик диску фріона та 300грн. за діагностику.Поменяти датчик порекомендовали на сто де заправлял фрион бо треба спускати фрион.Добре що не піддався,Розібрався сам , заліз в інтернет подивився схему та сам знайшов поломку, всього обрив маси на датчик .Не якого датчика меняти не треба , а це датчик 400грн знов заливка фриона 600грн. -ось така діагностика від сто на тюльпановій самі вирішуйте варто користуватися цим сто на Тюльпановій .мехаіка звати Саша.
 • AUTOSCAN місто вул. Зелена 256А
  3.4 5 отзывов
  Зроблено все четко. Дякую
 • "Road Assistance" Стрий, вул. Тураша, 3 ська обл., Україна
  5.0 1 отзыв
  Сегодня суббота,мы едим в Италию!и тут нам срочно понадобилось поменять глушитель!!!на наш просьбу очень быстро и по человечески откликнулся мастер Дмитрий из города Стрий!моментально помог в выходной день и сделал все качественно и не дорого!Мы очень благодарны этому человеку!Дай ему Бог здоровья!!!Мир не без добрых людей!🙏
 • NikolAuto Стрийск 195а
  5.0 1 отзыв
  Обслуговував свій Land Cruiser 200 Даного майстра порекомендували колеги по роботі. Виконувалась повге ТО, заміна всіх рідин, в тому числі і в АКПП, мостах, роздатках. Також заміна деяких деталей ходової частини, та фільтрів ГБО. Роботою я задоволений, все виконано акуратно та якісно. Цікавенький такий майстер, а саме підхід до авто, та в першу чершу спілкування зі мною. Моя оцінка 5+ Рекомендую, досить приємно було!
 • ТОВ"ТРАНС С.М." ЛЬВІВ вул. Пластова 10
  5.0 1 отзыв
  РЕКОМЕНДУЮ!!!
 • Автосервіс "DRIVE" вул. Татарбунарська, 14
  5.0 1 отзыв
  Хороший сервіс, адекватні ціни👊
 • 3d геометрія, розвал сходження... вул. Широка 1б
  5.0 1 отзыв
  Швидко, якісно, зручно
 • Світ Авто Збоіща 4
  3.1 7 отзывов
  Встановлював рік назад на своє авто газ 2 покоління після цього ще їздив пару місяців щоб настроїти його таки ненастроїли.Одним словом багато страчено Грошей і Нервів. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
 • FaradenzaAutoGroup вул.Лазаренка 6А
  4.0 1 отзыв
  Сервіс надійний
 • "Транс-Сервіс-1" Кільцева дорога, с. Скнилів
  0 отзывов
  Ремонт та технічне обслуговування вантажних автомобілів, комп'ютерна діагностика, діагностика підвіски і гальм, встановлення і ремонт додаткового обладнання та тахографів, кузовні роботи, продаж вантажної техніки, продаж автозапчастин, шиномонтаж, автомийка, виїзд сервісного автомобіля. Режим роботи - цілодобово.
Удобный поиск. Адреса автомастерских на карте Львова, телефоны, цены.