Установка ГБО во Львове

32 автосервиса и 326 отзывов
Удобный поиск. Адреса автомастерских на карте Львова, телефоны, цены.
найдено 32 автосервисов
 • Авто-студия Гараж 23 ул. Бойковская, 5
  Закрыто до вт 09:00
  4.0 115 отзывов
  Вдячний за реалізацію Car Play на своїй Audi A3 (2014р). Користуватись Айфоном в машині тепер одне задоволення. Система працює справно, по беспроводу.
  Закрыто до вт 09:00
 • Avtogaz вул. Січинського, 28
  Закрыто до вт 09:00
  4.2 66 отзывов
  сподобалося СТО, газову установку провели швидко та головне якісно
  Закрыто до вт 09:00
 • FITING ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО ул. Максимовича, 11
  Закрыто до вт 09:00
  4.7 27 отзывов
  Працюють професіонали,добре знають свою роботу рекомендую всім
  Закрыто до вт 09:00
 • АвтоГазЦентр - 12 років досвід... вул. Джерельна 65, 2 та 4 бокс
  Закрыто до вт 09:00
  4.0 32 отзыва
  Саме балабольне СТО в світі, 3 рази записувався на вказаний час поміняти фільтри і налаштувати ГБО-так ні разу і не зробили про що домовлялися:то майстри захворіли, то чекати треба 2 години, то про запис ніхто нікого не повідомляв
  Закрыто до вт 09:00
 • Бош Авто Сервіс "Авторитм" ул. Кордуби, 5
  Закрыто до вт 09:00
  4.0 30 отзывов
  Неплохо. Много чего ремонтируют в автомобиле.
  Закрыто до вт 09:00
 • Honza Auto вул. Винниця, 2б
  4.3 8 отзывов
  Сервіс хороший , персонал відповідальний. Коли б не подзвонив , завжди знаходять час і все спокійно та адекватно розкажуть і покажуть. Обладнання стоїть по сьогодні 20.12.2016 , накатав вже більше 50.000 км , все працює справно. Як приїхав ставити то мені порадили дешевший варіант, бо краще буде для автомобіля, я ще здивувався що не туляться все найдорожче. Всім раджу!!!!
 • ІП "АІС-Захід" ул. Стрыйская, 202
  4.3 6 отзывов
  Придбав автомобіль Ссанг Йонг Корандо на АІС у 2013 році.З того ж часу проходжу на СТО АІС Захід технічне обслуговування автомобіля.Сервіс на високому рівні.Обслуговування виконується завжди якісно роботи виконуються вчасно .Директор та адміністрація при виникненні проблем завжди готові прийти на допомогу .Дякую за якісний сервіс!!!
 • ІталГАЗ Сервіс вул.Кульпарківська 226 (за автомийкою "Шипшина" повернути праворуч)
  4.1 7 отзывов
  Хороші майстри!!! Роман знає свою справу. Дякую!!!
 • авто допомога вул. Хлібна, 5
  Закрыто до вт 10:00
  4.8 4 отзыва
  Гарно чисто а головне під капотом нічого не видно
  Закрыто до вт 10:00
 • Автогаз сервіс Ozzi ул. Тюльпанова, 2
  4.2 5 отзывов
  Тепер там автосервіс Тюльпан приїхав до хлопців зремонтували машинку на совість хороші майстри діагностику провели сказали що гремить Номер телефону сервіса на місто львів вул. Тюльпанова2 район патона завод Лорта тел 0930556481
 • Avtogaz вул. Джерельна, 60
  Закрыто до вт 09:00
  5.0 3 отзыва
  поставила на авто ГБО.по вулиці джерельна 65,обошлося 500Євро.разхід палива вражає.бензину ість всього півтори літри на 100 і газу десь около 5л на 100км.велика економія.задоволна.рекомендую
  Закрыто до вт 09:00
 • TimeGas Встановлення ГБО ул. Любинская, 168/1
  3.8 5 отзывов
  приїхав до газовика влада. оцінив полетів редуктор поїхав превіс поставив. Взяв 1600 !!! Я поїхав і черес 45 км історія повторилась.Після мого дзвінка до влада, почув шикару відповіть . БУДЕМО ШУКАТИ . Це сказав МАЙСТЕР який поміняв редуктор працюючий на новий за 1600 гр. Ось такий газовик працює СТО м.Львів, вул. Любінська, 168/1 Дополнение от 03.06.2019: Молода команда яка яка неможе на комюторі розлічити поломку.редуктора газу від мап сенсора .
 • автосервис ул. Химичная, 4д
  Закрыто до вт 09:00
  5.0 2 отзыва
  Чудовий автосервіс! Користуюсь послугами тільки цього сервісу. Грамотні спеціалісти. Окрема подяка майстру Василю. Помірні ціни. Ціна/якість відповідають. Всі автомобілі ремонтую тільки тут.
  Закрыто до вт 09:00
 • Встановлення ГБО вул.простора 7
  4.0 4 отзыва
  Встановили гбо. Швидко і якісно. Ціна радує. Рекомендую.
 • NeoGaz вул.Навроцького 4
  4.0 3 отзыва
  Приїхав міняти МАП сенсор... Замінили на той, котрий, як виявилось через пів року - не підходить. На СТАГ поставили МАП від ЛПГ. ПОказує темперутура газу -10 - -5 градусів.... Сенсор поставили китайськай, а не оригінал, але за ціну оригіналу. Старий сенсор заникали, не повернули =( Якщо купив фільтри сам - то на ТО до них не попасти, хочуть барижити на розхідниках. Лажа.
 • GasService ул. Зелёная, 256А
  5.0 1 отзыв
  ГБО встановив в цьому сервісі, тому що декілька знайомих порекомендували і дійсно станція хороша с нормальніми цінами на послуги.
 • Автогазобалонне обладнання ул. Городоцкая, 224
  3.7 3 отзыва
  Знайшли і виправили проблему. Купивши авто думав що запах газу це норма. не раз чув від таксистів таке Хлопці замінили шланги, які смерділи газом, як виявилося хтось встановив найдешевші шланги і вони воняли на пару метрів біля моєї машини. Поставили якісні Parker. Два місяці без зауважень.Рекомендуюю
 • Westgas Львів - встановлення т... ул. Хімічна 4
  4.0 2 отзыва
  Задоволений встановленим ГБО, все зробили дуже якісно і акуратно, машина гарно працює і гарно їде ніяких нарікань за 30 000км пробігу на газу немає.Тому, хто ще не встановив ГБО на свій автомобіль рекомендую Westgas!!!
 • VM service вул. П.Орлика 5а
  3.5 2 отзыва
  Порадили спеціалістів які мають досвід, "закривають питання"..Маю проблему з лямдазондами, розходом, помилками на панелі і т і. Подзвонив записали, приїхав на 13.00 як домовлялись. Через пів години хлопчина сідає м ашину зі сканером, дивиться. Я детально розказую проблему, в яку вникаю вже давно, він впевнено каже - все лікується, але треба, щоб глянув Андрій. Добре, чекаю. Андрій з діловим видом ходить з телефоном, потім десь зі сканером і т і, короче дуууже зайнятий...Ще хтось стоїть чекає, машини приїзжають він десь знову сідає і т і і Я весь цей час стою під брамою і слухаю від нього "зараз зараз- пару хвилин". Ну думаю ладно, маю глобальне питання, мушу почекати, тим більше їхав з Наукової на Орлика майже годину в корках....Через 2 ГОДИНИ без перебільшень, реально дві години простояв під воротами і Ура, майстер Андрій сідає до мене в машину. Що турбує, питає, я пробую коротко переказати те, що говорив дві години назад молодшому спеціалісту. Пан Андрій, не сильно вникаючи дає вердикт, що не працює друга лямбда. З цією інформацією я до нього приїхав і з того почав, що поміняв другий датчик на новий і він не дає ні яких цифр, в результаті помилка , аварійний режим, збільшений розхід, верніше критично збільшений розхід газу. На що почув, що це питання до газовиків, їдь до них вони можуть настроїти так, щоб комп з лямд інформацію не брав,друга лямбда на розхід не впливає, а далі то треба дивитись по електриці ( а то не зрозуміло того) і взгалі, підїдь "якось другим разом" я подивлюся чи в мене є прошика під твій комп, може можна вирізати каталізатор і записав мені номер газовика і пішов.... Варто було простояти 2 години під воротами що би то почути, ту мега цінну інфрмацію. Я все ж таки поїхав до газовика, добре, що рядом, той підійшов до питання більш серьозно, зробив корекцію, не знаю, що з того вийде,але йому дякую, все добре. Він теж сказав, що з лямбдою питання треба закривати, бо двигун працює в аварійному режимі і т д і т і Добре, думаю, передзвоню запишусь, набираю, вічливо кажу Андрію, був сьогодні і хочу записатись на час, щоб могли нормально подивитись, на що почув роздратовано "не знаю, дзвоніть з понеділка" і кинув трубку!!!! .
 • Synteco Замарстинівська 85а
  3.0 1 отзыв
  Придбав в хлопців штатну магнітолу з навігацією. Гарно працює і камеру мені теж підібрали в плафон. Товариш ставив акустику і охоронну систему теж довольний. Ціни не високі
Удобный поиск. Адреса автомастерских на карте Львова, телефоны, цены.