Добавить автосервис

АЗС ОККО

Заказать VIP-размещение
Средняя оценка 2.3 по 3 отзывам
Заказать VIP-размещение

Адрес: Иршава ул. Шевченко, 133

Телефон: (03144) 2-16-13

Марки топлива: ГАЗ, A-95+, A-92, A-95, ДТ+

Описание

OKKO - Компания премиум класса на рынке нефтепродуктов

Другой город? Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Другой город? Заметили ошибку в описании? Сообщите, исправим!

Отзывы к ОККО

 • 30.05.2022 Тарас Шевченко на Тесла
  Время визита: 30.05.2022 р.

  Заправка Окко Іршава незаконний збір персональної інформації номерів телефонів, прізвищ, дат народження. Заправка машини дві хвилини, стояти в чергах на реєстрацію 20 хвилин, створюють штучні черги і незаконно збирають персональні дані. Вивішуйте на табло попередження, що ви не заправляєте без надання персональних даних, або без реєстрації у вашій системі фішка. Елерон заправляє без проблем, на витрачайте час людей. Я вистояв три черги поки заправив машину, шкода лише того часу, який простояв у черзі перед заправкою. Не раджу заправки Окко нікому. Сам більше ніколи не буду запралятися на заправках Окко!!!!! Моя оцінка заправки Окко гірше не буває!!!! Користуються складною ситуацією в країні і займаються чорними ділами!!!!!

 • 18.05.2019 Viktoriya Lyashko на Lend Cruiser 200
  Время визита: 14.05.19

  Здравствуйте я заправилась 14.05.19 года на заправке ОККО обычным ДП и в место него мне влили бензин А-95, когда я езжу уже 7 лет на Дизеле и они утверждают что я им на кассе сказала бензин ((( вы представляете???! И теперь у меня заглохла машина , капець топливной системе ( будьте осторожны когда вам заправщик вставляет пистолет, заправка ОККО Иршава ул Шевченка

 • 30.08.2017 Иван на 2108
  Время визита: 30.08.17

  Сьогодні заправлявся на ОККО...Сів в машину чекаю...і бачу що щось не так. Заправник якийсь ненормальний.

  Не зміг вставити пістолет в бак розлив половину бензину на землю, сказав що в мене клапан не працює, але чомусь я вставив пістолет нормально(до цього ніяких проблем на вашій заправці не було)

  Я дуже спішив і не зміг піти до адміністрації...Але ця ситуація стала для мене шоком...за що я заплатив гроші...за те що половина бензину залишилася на землі...Дуже прошу щоб ви звернули увагу на цю ситуацію, і підбирайте персонал правильно будь-ласка!