Все СТО

Поиск автоуслуг в вашем городе

Каталог, отзывы, рейтинги, карта, адреса, телефоны

Последние отзывы клиентов

Волинь-АВТО м. Луцьк, вул. Рівненська, 145
  5.03.2019

Доброго дня шановні водії якщо надумаєте ремонтувати своє авто на Волинь авто то краще туда не їжте.Відношення до клієнтів нульове,обіцяють терміни одні,а роблять зовсім не так.Ось я по записі заїхав замінити ремені та ролики грм.Пригнав машину в 9.00 сказали до кінця дня зроблять, в 17.30 ...

RIO г. Луцк, ул. Кафедральная, 16
  27.02.2019

Найгірше СТО у Луцьку! Переставляють своі несправеі, або вже майже непотрібні деталі на авто клієнтів, таким чином заробляють немалі гроші. Власник займається авто з Америки, є куди пристроіти хороші запчастини клієнтів! Дорого, невчасно, діра ще та, сервісу нуль!

3,5тонн Луцк, вул.Карбишева 5
  26.02.2019

дякую хлопцям за хорошу роботу задоволений роботою працівників .Зробили все швидко і якісно.Подяка Юрію за добрий сервіс. Процвітання вам 3.5 тонн!

GolovkaUA Луцьк, вул. Київська
  3.02.2019

Багато чув за ціх хлопців. В середу завіз головку на ремонт, в суботу забрав. Сьогодні поставив і вже виїхав, завтра на маршрут, все Ок.

Автобокс г. Луцк, ул. Трункина, 2А
  29.01.2019

Повна фігня, я б сказав Ху*ня, оголошення ЛОХОТРОН, звернувся по телефону щоб домовитись за зварювальні роботи по кузову, мені прозвучала відповідь- "Я НЕ ХОЧУ БРАТИСЯ", ПЗДЦ ПОВНИЙ, неадеквати!

Новые автосервисы

Ремонт авто, подвески Луцьк вул. Карпенка Карого 68 .
ЕЛЕКТРИК м.Луцьк, вул.Карбишева
ПП Майданик Луць, вул. Карпенка-Карого 15
Царапин.net Луцьк,вул.Островського 14
Автосвіт Луцьк, вул. Ковельська, 124